fbpx

CZY DEPILACJA LASEROWA JEST DLA MĘŻCZYZN?

mężczyznaPrzez lata zabieg usuwania owłosienia był zarezerwowany wyłącznie dla kobiet, jednak obecnie staje on się coraz bardziej popularny również wśród mężczyzn. Od kilku lat można zauważyć wzrost liczby Panów odwiedzających salony kosmetyczne właśnie w tym celu. Nikogo nie dziwi już fakt, że nowocześni mężczyźni coraz większą uwagę skupiają na zadbanym wyglądzie, higienie ciała i zdrowej skórze. Można by pomyśleć, że depilacja laserowa to o krok za daleko. Jednak czemu mężczyźni nie mogą korzystać z wygody i długotrwałych efektów jakie daje depilacja laserowa Palomar Vectus?

Jednym z powodów dla których depilacja laserowa Palomar Vectus jest idealna dla mężczyzn to możliwość redukcji owłosienia na całym ciele, od małych kępek włosów na małżowinach usznych po obszar całych pleców. Mężczyźni najczęściej depilują klatkę piersiową, plecy, ramiona oraz pachy. Równie często poddają zabiegowi miejsca intymne, kark i obszar między brwiami.  Zabieg ten poza walorami estetycznymi ułatwia również utrzymać prawidłową higienę gdyż zmniejsza potliwość
i nieprzyjemny zapach.

Włosy mężczyzn są gęste i grube co powoduje, że po depilacji woskiem czy maszynką mechaniczną często dochodzi do stanów ropnych, mocnego podrażnienia czy zwykłego zacięcia, poza tym włosy szybko odrastają. Jest to walka bez końca w której może pomóc właśnie Palomar Vectus. Efekty depilacji laserowej są długotrwałe, odczucia bóle nie większe niż przy innych formach usuwania owłosienia, odstępy między zabiegami są kilkutygodniowe, zabieg jest szybki a gładkość ciała niepowtarzalna.

DEPILACJA LASEROWA DLA KOBIET

kobietaKobiety od stuleci szukają idealnej metody na pozbycie się niechcianego owłosienia. Maszynka mechaniczna, depilator elektryczny, wosk, pasta cukrowa, pęseta- do tej pory kobiety korzystały głównie z krótkotrwałych metod które dodatkowo podrażniały skórę i przyczyniały się do wrastających włosków. Jednak od kilku lat na rynku estetycznym obecny jest diodowy Laser Palomar Vectus do usuwania zbędnego  owłosienia, będący idealnym rozwiązaniem. Zabiegi z użyciem Vectusa wykonuje się szybko, bezboleśnie a efekty są trwałe.

Każda kobieta pragnie mieć delikatną i gładką skórę nóg, ramion, pach czy bikini pozbawioną czerwonych punktów czy czarnych, twardych odrastających włosów. To właśnie depilacja laserowa Palomar Vectus daje poczucie piękna, estetyki a także jest niesamowicie wygodna. Można zapomnieć o codziennym stosowaniu maszynki i regularnych wizytach w salonie kosmetycznym.

Depilacji laserowej możemy poddać każdy fragment naszego ciała  o ile nie ma przeciwwskazań. Kobiety najczęściej depilują łydki, bikini, pachy oraz górną wargę. Dzięki epilacji z Vectusem wiele kobiet czuje się lepiej ze swoim ciałem, poprawia się ich samoocena i zapominają o wstydzie z których kiedyś mierzyły się na plaży, basenie czy siłowni.

WSKAZANIA DO DEPILACJI LASEROWEJ:

  • grube i czarne włosy powodujące szorstkość skóry
  • hirsutyzm
  • ograniczenia infekcji
  • podrażnienia po tradycyjnej depilacji
  • szybka i trwała redukcja owłosienia
  • wrastające włosy
  • zapalenie mieszków włosowych
  • złe samopoczucie ze względu na widoczność włosów
  • zmniejszenie potliwości